Naudingiausi cheatai

sausio 27th, 2014
Na, cheatai gal ir nėra labai gera išeitis (žaidimas praranda esmę), bet ir lengviau su jais žaisti, ir dažniausiai daug smagiau. Ir nors cheatų, kurie man tikrai naudingi ir aš jais naudojausi ir naudojuosi nuolat, nėra daug, bet manau, kad jie tikrai naudingi ir, jei jų nežinote, patarčiau žinoti, – nepasigailėsite.
Jų tikrai nėra daug. Visų pirma, reikia įsijungti mėlyną langą, kur vedi cheatus. Tai vienu metu reikia paspuasti Ctrl + Shift + C, tinkamai parašius cheatą ir paspaudus Enter langas automatiškai išsijungs ir viskas nutiks, kas turi nutikti, turėkite galvoje tai. O jei nieko neparašėte ir nieko nenorite rašyti, paprasčiausiai spustelėkite Esc.
O štai ir cheatai, kuriuos reikia rašyti tame lange. Rašykite tiksliai, kaip čia, kitaip nesupras ir nieko nenutiks:
motherlode – pirmasis cheatas, kurį išmokau, ir turbūt pats naudingiausias. Duoda po 50.000 simoleonų.
jokeplease – parašo anekdotą. Žinau, gal ir kvaila, bet šiaip nuotaiką pakelia. Tik turėkite omeny, kad juokeliai bus angliški, va.
Jei norite naudotis visais kitais cheatais, lange parašykite testingcheatsenalbed true ir spauskite Enter. Jau vien šis cheatas man be galo patinka. Vienu metu Shift + Click padarius ant bet kokio daikto, Simso, gyvūno, žemės, objekto, pašto dėžutės galima pakeisti pasaulį. Nenoriu gadinti staigmenos, bet vien šis cheatas padės Jums ištrinti nepatinkančius pbjektus vienu spustelėjimu, Simsus, juos pakeisti (net ir ne tavo šeimos gyventojus) arba pridėti į savo šeimą, padidinti Celebrity Points kiekį, pakeisti temperatūrą, vėjo stiprumą, orus, darbą, pakviesti į svečius Grim Reaper ar kitų svečių ir dar daug be galo smagių nuotykių laukia Simsų. Taip pat sugalvojau būdą, ką daryti, jei tavo simsas įstrigo krūmuose, ore ar dar kur (maniškei taip buvo ne kartą). Spusteli ant bet kurios vietos kaip ir nurodyta – Shift + Click ir pasirenki Teleport here. Išsigelbėjimas – nereikia lįsti į Edit Town. O kai nustoji su šiuo ar žemiau esančiais cheatais naudotis, tiesiog parašyk testingcheatsenabled false.
Taigi, testing cheats:
BuyDebug – po to nueini į Buy Mode ir į tą vietą, kur viskas suskirstyta ne pagal kambarius, o daiktų rūšis. Virš jų bus tokia balta lentelė su klaustuku. Paspaudus ant jos galėsite pastatyti Spawnerių ir kitokių puikių objektų, kurių paprastai negalite nupirkti. Šitaip labai lengva pastatyti vietas nardymui su olomis, dumbliais ir panašiai. Tai tikrai praverčia Sims 3 CAW naudojantis – pasaulis tampa daug įdomesnis negu be šio cheato.
DiscoverAllUnchartedIslands – jeigu turi Island Paradise papildymą ir gyveni Isla Paradiso mieste, turbūt matei vietų, apsuptų debesėlių. Ten yra salos, kurias galima atrasti įvykdant tam tikras misijas. tikraibe galo sunku tai padaryti, net jei turi ne vieną Simsą, mat tik vieną iš tų 8 salų įmanoma atrasti plaukiant pro šalį. Dėl to tiesiog suveskite šį cheatą ir visos salos priklausys Jums ir galėsite prisistatyti namų ir poilsio namų! :)
AlwaysAllowBuildBuy On – būna, kad kraustotės, švenčiate gimtadienį, kas nors miršta, gaisras, vagys… Ir neįmanoma nuo to apsisaugoti, mat neleidžia tų įvykių metu eiti į Buy ar Build Modus. Bet šis cheatas išspręs tas problemas. O norint jį išjungti tereikia parašyti AlwaysAllowBuildBuy Off
DĖMESIO!!!
Išjungus Simsus išsijungs testing cheats, dėl to kaskart įsijungę Simsus ir nusprendę pacheatinti, turėsite per nauja suvesti šį kodą.
Dar porą gerų cheatų esu naudojusi (nors vienas iš jų labiau man patarimas):
ConstrainFloorElevation False – leidžia visaip keisti sienų aukštį. Pirmas patarimas, kaip: pastatai pamatus, tada šalia sieną, o jai vietoj stogo padarai grindis. Tada nueini į tą skyrelį, kur gali tvarkyti reljefą, išsirenki tą įrankį, kur žaliais kvadratėliais lygini reljefą, spusteli ant pamatų bet kurios vietos ir laikydamas tempi, kad apimtum visą sieną – siena taps pamatų aukščio. Tereikia ištrinti pamatus. Kitas būdas – pastatai sienas, vietoj stogo – grindis. Paimi laiptus ir visaip sustatinėji ant tų grindų – jos įsmuks. Ištrini laiptus ir su minėtuoju įrankiu viską sulygini. Dar su šiuo cheatu gali statyti sienas netgi ant kalnų – jos prisitaikys prie visų nelygumų. Patogus cheatus, ypač man, mat kuriu pasaulį ir norisi, kad namai būtų įvairesni. Kad išjungtum cheatą, parašyk ConstrainFloorElevation True 
O štai čia geras patarimas – paprastas, ir daugeliui nežinomas. Kai statai baldus, spustelk Alt mygtuką, laikyk jį ir galėsi pastatyti, pavyzdžiui, kėdę, bet kurioje vietoje, nebūtinai tiksliai taikyti į kvadratėlius turėsi. Arba tuo pačiu būdu gali įvairiausiai sukioti statomus baldus – atsiveria daug platesnės baldų statymo galimybės.
Tik tiek cheatų nurodžiau, nes tik tiek yra iš tiesų naudingi. Bet gal ko nepaminėjau? Jei taip, pasidalinkite cheatais su manimi, kokius naudojate Jūs! :)
 

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos