Pakeitęs viską nuosprendis

sausio 30th, 2014
Kartais nutinka neįtikėtiniausių dalykų. Atrodė, kad aš amžinai žaisiu savo ryškiosiomis Emilijomis. Bet aš labai klydau. Vienas mažytis eksperimentas viską pakeitė, ir jei ne jis, vargu ar dabar žaisčiau su tokia gražia Simse.
Bridgeportas. Namas. Telieka sukurti Simses. Nutariau kurti dvi. Viena bus ta, kuri visą laiką gyvens laisva ir darys ką nori. Kita uždirbs šeimai pinigus (tai ji tapo žurnaliste vėliau, pamenu jos kepuraitę :)). Tai ta laisvoji bus mano favoritė, tai ir bus gražesnė. Na, tai yra, tipinė ryški Emilija. O kita… O su kita nutariau padaryti eksperimentą. Padariau jos odą ne tai, kad raudono atspalvio, o… Rusvą. Ir ji tapo žurnaliste. 
Apgyvendinau jas tam „Lėlių name“, truputėlį jį pertvarkius (baldus kitus nupirkau) – tingėjau nuosavą statyti. Ta rusvąja aš nesirūpinau. Tegul ji tik dirba, aš visai nenorėjau cheatinti. O su tipine Emilija žaidžiau sau… Man ji patiko… Nors greičiau tai buvo įsikalbėjimas. Nes netrukus aš supratau, kad man labiau patinka žurnalistė. Ji mažai kuo skiriasi, bet… 
Iš pradžių aš vis įterpdavau rusvąją Emiliją į savo ryškiąsias šeimas. Bet po kiek laiko raudonoji era pasibaigė. 
Mažasis eksperimentas pakeitė viską.
Štai ir šiek tiek nuotraukų. Kai kurios kartojasi, bet dabar turbūt jau matote tą „naujoviškąją“ Emiliją?
1. Belisama švenčia gimtadienį, o kas prieš ją?
2. Ant suoliuko kairėje skaito knygą. Būdas – tas pats. Bet kažkas kitaip, ar ne?
3. Savo namo sodelyje, čia ir gyveno pirmoji tokia „eksperimentinė“ Emilija
Screenshot-29 Screenshot-35 Screenshot-8
 
O Jūs, žaisdami Simsus, esate eksperimentavę? Jei taip, ar tas eksperimentas pakeitė visus Jūsų kuriamus Simsus? Gali būti, kad ir man būtų galima pabandyti taip, kaip Jūs eksperimentuojate, mat jau gerą pusmetį žaidžiu su savo Erica… Ir bijau, kad jau ji liks visam laikui.
O gal… Ne? 
:)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tags: , , , ,

Comments are closed.


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos