Pirmieji Simsai

sausio 19th, 2014
Kokia visa mano žaidimo Simsais pradžia? Tikrai sunku atkapstyti tai, kas vyko prieš penkerius ar ketverius metus. Bet aš pasistengiau atgaivinti kuo daugiau prisiminimų ir, kad nei aš jų nepamirščiau ir kad jūs viską sužinotumėte, viską parašiau čia: kaip aš viską pradėjau. 
Kai pirmą kartą žaidžiau Simsus, tėtis man sukūrė mergaitę (man buvo devyneri). Pamenu, kaip jis sėdėjo prie kompiuterio, o aš jaukiai įsitaisiusi ant sofos stebėjau jį. Dar klausiau, kas tie Simsai. Tėtis atsakė, kad tai žmonės.
– O kuo jie skiriasi nuo žmonių? – paklausiau.
– Simsai žemesni, – atsakė tėtis. Tada patikėjau ir vis prisimindavau šiuos žodžius, o dabar nusprendžiau, kad tai tebuvo tėčio prasimanymas.
Tėtis sukūrė mergaitę ir pavadino ją mano vardu – Emilija. Ji buvo šviesiaplaukė. Pamenu, kaip kūrė būdą. Viena iš savybių buvo Lucky. Dar norėjo įdėti Hot-Headed, bet aš supykau ir neleidau.
Tada nupirko tą pigų namuką Sunset Valley miestely, kuris yra ilgas ir siauras. Aš jame gyvenau. Kažkada buvau uždegusi viryklę kepdama vaflius. 
Pamenu, tėtis irgi žaidė su mano mergaite kartais. Buvo nupirkęs tuo metu pačią brangiausią vonią, tą voniadušę (tada, be jokių papildymų, ji buvo vienintelė tokia). Bet aš niekaip negalėjau į ją įlipti. Todėl pardaviau ir vėl nusipirkau tą pigutę voniukę. Tai sužinojęs tėtis paklausė, kodėl taip padariau.
– Nes negalėjau į ją įlipti, – atsakiau. 
Po kiek laiko padariau išvadą, kad ji tiesiog buvo pastatyta bloga puse.
Bet Simsai baisiai striginėju. Pamenu, kaip kartą pastrigo saulei leidžiantis ir man būnant paplūdimyje. Turėjome tik Windows XP. Vėliau pirkom septintuosius… Ir prasidėjo didieji perinstaliavimai, trukę kokius pusantrų metų. Dėl to nieko neišliko iš pirmųjų mano žaidimų.
Vienas prisiminimas iš visos tos pradžios – kol dar tėtis žaidė – jis buvo susikūręs šviesiaodę trumpais, juodais plaukais. Ją įdarbino policijoje. Buvo nusipirkęs tą pigų kvadratinį namą ir net treniruoklį jame. Tiek pamenu iš tų pirmųjų žaidimų. Jei ką prisiminsiu, būtinai papildysiu.
VA, PRISIMINIAU! Kai tik tėtis įjungė CAS, tai Simsas stovėjo kambaryje. Aš tuo metu ir pagalvojau: ar aš gyvensiu šiame name? Cha cha! Man ta mintis atrodo dabar labai juokinga. Jeigu vis dar nesuprantate, koks tai kambarys – 
 Screenshot-169
Ir dar, jei nežinote trumpinių, va: CAS – Create A Sim, CAW – Create A World :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos