„Selectinu“ šeimas

sausio 23rd, 2014
Kaip ir žadėjau kiekvieną dieną vis ką nors parašyti, taip ir darau. Šiandien papasakosiu apie tai, kaip „selectindavausi“ šeimas. Ką tai reiškia? Kaip tas šeimas „selectintis“? Skaitykite toliau ir sužinosite :)
Praėjo ta manija, kada kurdavau šeimas pagal skaičius – nusprendžiau daryti kitaip. Kadangi vis dar gyvenau Sunset Valley miestely, puikiai žinojau, kur kokia turtinga šeima yra. O aš jau pavargau skurdžiai gyventi. Dėl to nusprendžiau, kai tik išmokau, „selectintis“ šeimas.
Ką tai reiškia? Na, kai kuri naują šeimą, tu gali pasirinkti: kurti Simsus pats, pasirinkti iš mieste gyvenančių šeimų arba iš „bibliotekos“ (Šeimų su namais, šeimų be namų, kuriuos sukūrei arba išsaugojai iš mieste gyvenančių). Tai aš rinkdavausi iš mieste gyvenančių. Tada, kadangi jau turėdavau nemažai pinigų, šį tą parduodavau, šį tą nupirkdavau… Ir taip gyvendavau. Deja, neilgai. Bet vis tiek papasakosiu keletą istorijų, kaip žaisdavau su „išselectintomis“ šeimomis.
Žaidžiau su daugleiu: ir abiejomis šeimomis iš to geltono namo su mėlynu stogu šalia baseino, ir Alto šeima, ir Langraab, ir Langerak, ir Goth šeimomis… Ir dar daug kitų. Bet būtent nuotrupas prisimenu tik iš keleto šeimų. Tai apie jas ir papasakosiu.
Alto, Landgraab ir Goth šeimos. Pirmosios dvi pradžioje turi po 75 000 Simoleonų, o Goth – 50 000. Tais laikais tiek man atrodė daug. Taigi, pamenu, kad, kaip buvau įpratusi, išgriaudavau visas kolonas – kaip maniau tuo metu, jokios naudos iš tų kolonų, tik vietą užima, o parsavus galima pinigėlių gauti. Tada (bent jau Alto šeimos name) aš visose sienose pridėjau kiek tik įmanoma daugiau langų. Tai buvo pradžia stiklinių namų manijos. Kiek žinau, tai visai neseniai nustojau kurti „stiklinius namus“, nes supratau, kad gražių langų yra ir be tų didžiųjų. 
Truputėlį papasakosiu apie „stiklinius namus“. Tai yra namai, kuriuose kiekvienoje sienoje langų tiek, kiek tik galima daugiau. Ir ne paprastų, o tų didelių, kur per visą sienos aukštį ir užima tris kvadratėlius į plotį. Tarpus vėliau pradėjau užpildinėti siauraisiais jų variantais. Ir man būdavo labai gražūs tokie namai. Vėliau atsirado tokių didelių langų, tik su paveiksliukais – knygomis, burbuliukais arba sportuojančiomis figūrėlėmis. Bet prieš gerą pusmetį nustojau statyti tokius namus. Man atrodė kvaila, kad visas namas iš vienodų langų. Ir tada pradėdavau pagal skonį naudoti įvairiausius langus. Įdomu, kad aš tualetuose visada dėdavau tuos mažiukus langiukus.
Kai jau turėjau Travels papildymą, nuspirkau Alto šeimoje židinį. Tą pigų, metalinį, už 900 Simoleonų.  Vita ir Nick išvažiavo į darbą, ar į miestą, nepamenu. O Holly liko namie. Ir tas kvailas židinys ėmė ir užsidegė! Ir uždegė Holly! O aš tame prabangiame name dušo neradau! Nebuvo kam vargšelės Holly užgesinti! Dėl to ji sudegė. Pirmą kartą gyvenime „nužudžiau“ Simsą. Sudeginau. Vargšė Holly virto anglies gabalėliu, – mirė. Tada stengiausi to anglies gabalėlio neišmesti, padėti taip, kad nei Vita, nei Nick man nežiūrint neišmestų to anglies gabalėlio, vienintelio likusio Holly prisiminimo.
Dar papasakosiu istoriją iš Bunch šeimos gyvenimo. Turbūt žinote tą Lizą? Tai va, ji ėmė ir pasimirė iš bado. Tai yra… Aš ją numarinau (jau greitai daugiau sužinnosite apie tai). Ir man buvo labai gaila, kad ji virto rožine vaiduokle… Et. Jos mama raudojo ir raudojo prie dukters kapo. Ir staiga vieną naktį man kažkas paskambino. Mama atsikėlė, ir paaiškėjo, kad ji gavo kažkokią keistą užduotį – „Oh My Ghost!“. Atseit nunešk kapą į mokslo bazę ir… No Reward. Bet kažkaip susigundžiau. Kažkodėl kilo noras atlikti tą užduotį. Taigi, nunešiau Lizos kapą ir… Ir gavau jos vaiduoklį. Rožinį (Simsų, mirusių nuo bado, vaiduokliai būna rožiniai ir, kiek girdėjau, greičiau išalksta). Ir taip gyvenau… Man patiko, kad ji gali vaikščioti kiaurai sienomis. Gąsdinti žmones. 
Kažkada (regis, Goth šeima), žaisdama kažkokia šeima, turėjau ten kažkokį nelabai gražų vyrą, ar moterį, ar dar ką. Tėtis pamatė ir paklausė:
– Kas čia per šeima?
– Aš ją išsiselectinau, aš nekalta, – išsigyniau. 
Ir visą „selectinimosi“ laiką, jei tik kokių nesąmonių pridarydavau ir tėtis jas pastebėdavo, vis gindavausi: „Aš ją išsiselectinau, tokia buvo“. 😀
Nuotraukose:
Bunch šeima. Liza išbadėjusi, netoli nuo mirties.
Kitose – Nick Alto, besiruošiąs važiuoti namo ir renkantis metalo laužą (čia fotografavau vėliau negu aprašinėjau įvykius, matote, kad yra Ambitions papildymas, nes, kaip sakiau, po perinstaliavimų nieko neišliko… :( )
Screenshot-44 Screenshot-53 Screenshot-930

Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos