Profesionalė mieste

sausio 25th, 2014
Šiandien papasakosiu, parašysiu apie pačią didžiausią naujovę, atsiradusią mano Simsų žaidimo istorijoje. Ji susijusi su visų miesto gyventojų likimu.
Kartą, kai „nuobodžiai“ žaidžiau su savo šeimynėlėmis, tėtis priėjo ir paklausė, ar aš gerai moku žaisti Simsus. Atsakiau, kad aš „profė“. O tada tėtis ir uždavė suktą klausimėlį:
– O tu ar žinai, kaip redaguoti miestą?
Sutrikau.
– Ne, nežinau.
Ir jis man parodė. Parodė, kaip naudotis Edit Town. Man labai patinka galimybė keisti visą miestą, ką nors pastatyti, perkelti ir panašiai. 
Kartą netgi padariau „nusikaltimą“. Man visiškai atsibodo gyventi neturtingai. Dėl to nuėjau ir internete susiradau, kaip… prisicheatinti pinigų. Ir susiradau kodą, kurį naudoju iki šiol. Kai tėtis tai sužinojo, truputėlį supyko, bet cheatai man dabar labai praverčia statant miestus. 
Po to pradėjau kitaip žaisti Simsus. Pradžioje, kol dar nežinojau, kad galima iškart keliauti į Edit Town, „išsiselectindavau“ kokią šeimą (bet kokią), o tada eidavau į Edit Town. Iš tos šeimos išbarbarindavau visus vyrus, vaikus ir panašiai – pasilikdavau tik moteris Young Adult amžiaus (dėl to, kad daug šukuosenų ir rūbų joms buvo) ir iš viso miesto prisirinkdavau tiek moteriškių, kad būtų pilna (8 asmenų) šeima (kažkada buvo klaida – ėmė striginėti Simsai. Ėjau į Edit Town ieškoti problemos. Paaiškėjo, kad vienoje šeimoje buvo 9 asmenys) ir pricheatindavau pinigų visą krūvą. Tada nupirkdavau didelį namą ir… gyvendavau… O šiaip paskutinis kartas, kada, pamenu, tai dariau, buvo Bridgeporte… Vėliau supratau, kad tai nesąmonė.
O kai supratau, kad tai nesąmonė, prasidėjo kita mada, apie kurią papasakosiu jau greitai. 
Paveiksliuke – pavyzdys, kaip gyvendavo didelės šeimos, apie kurias dabar pasakojau:
Screenshot-110
Edit Town man pasitarnavo ir darantis šeimas, ir tvarkant pastatus miestuose, ir žiūrint, kur problemos ir panašiai. O Jūs ar naudojatės Edit Town? Jei taip, kuo jis Jums naudingas? Galbūt Jūs juo naudojatės dėl visai kitų priežasčių negu aš – man visada malonu sulaukti pasakojimų iš kitų Simsų mėgėjų :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos