Trumpa pertraukėlė

sausio 24th, 2014
Šiaip ne taip sudėliojau viską į vietas, kokia tvarka viską pasakosiu. Taigi, kad ir kaip bebūtų, normalias šeimas irgi kūriau. Ir tuoj apie viską papasakosiu.
Pasakojau apie „išselectintas“ šeimas, apie kitas šeimas, kurios buvo baisiai didelės ar dar kokios. Bet tai nereiškia, kad vien tik tokias ir kurdavau. Aišku, jos būdavo pagrindinės, bet aš kurdavau ir mažas šeimynėles. Jų buvo ne viena, bet papasakosiu tik apie tris – daugiau ir nebepamenu, tai iš tiesų yra liūdnas dalykas.
Pirmoji šeima – sena, sena. Su World Adventures buvo. Net ne šeima, o viena, liūdna mergytė kažkokia. Ji gyveno puikiai žinomame Sunset Valley miestelyje. Puikiai žinomame siaurame namelyje. Pamenu, buvo labai neturtinga vargšiukė. Tai štai ir ėmiau bei sugalvojau puikų planą (!!!), kaip be jokių cheatų (kurių tuo metu dar nežinojau) užsidirbti daug pinigų be jokio darbo ir panašiai. Tereikia išleisti truputėlį pinigų, kad trims dienoms išvyktum, tarkim, į Al Simharą. Panaršai piramdiėse, prisirenki visokių monetų, vazelių, puodynėlių, jas parduodi – ir grįžti! Taip aš ir padariau. Tapau trutinga. Šį tą persistačiau namelyje, tada pasistačiau daug langų – išėjo vos ne stiklinis namas, bėda buvo tik ta, kad pinigų, kiek liko po visko, pakako tik trims langams :( 😀
Atėjo metas, kada turėjau High-End Loft Stuff papildymą. Taigi, vos įsijungusi Simsus ir pirmą kartą pamačius, kokie puikūs dalykai atkeliavo su tuo papildymu, vos nenualpau iš džiaugsmo. Susikūriau mamą, tėtį, tris vaikučius jiems… Pasistačiau didelį, paprastą, kvadratinį namą (tai buvo pirmasis mano pačios pastatytas namas!!! Pirkti sklypą ir statyti jame paskatino būtent taip, kad žinojau, jog visiems naujiems daiktams nupirkti reikės daug pinigų. O pasistatyti paprasčiausią namą pigiau negu prikti jau suruoštą), su be proto aukštu stogu – gaila, po perinstaliavimų nebegaliu per naują žaisti su ta tragiškai išmirusia šeimynėle… Tada nusipirkau visus naujus daiktus, kurie atkeliavo su tuo papildymu. Lempas… Televizorių… Viską… Net tą didelę, prabangią, trikampę vonią, kurios labiausiai ir troškau, kuriai skyriau daugiausia vietos. Galų gale ėjau įrenginėti virtuvės. Liko tik nusipirkti tą šaldytuvuką… O, ne! Šaldytuvui nebeliko pinigų! Bet aš tikrai nesiruošiau ko nors parduoti – nei vonios, nei lovos. Teko gyventi be šaldytuvo. Galvojau, užsidirbsiu ir nusipirksiu šaldytuvą. Pastebėjau, kad vaikai, per dieną išalkę, gauna valgyti mokykloje… O tėvai kaip nors iškentės. Bet taupyti sekėsi sunkiai. Abu tėvai išbadėjo. Artėjo jų mirtis, o pinigų vis dar nepakako. Vieną dieną, kai vaikai tradiciškai prabudo išbadėję savo prabangiuose namuose (aš nebuvau pagalvojus apie savaitgalį), atvažiavo… juoda mašina. Iš jos išlipo tetulė su sijonu. Nesupratau, kas čia darosi. Išsigandau. O ta tetulė nuėjo prie kūdikio lovelės lauke. Išsitraukė saldainį. Vaikutis apsidžiaugęs atsistojo prie lovytės krašto. Moteris pasiėmė vaikutį. Ėmiau panikuoti. Moteris nuėjo prie kitų mano vaikučių, nusivedė su savimi. Pasodino į juodąją mašiną. KĄ JI DARO?! Ir… Išsivežė vaikučius mano. Sugrojo ta liūdnoji muzikytė. Tėvų nuotaikos sąraše atsirado kažkoks meškutis raudoname fone. Nesupratau, kur mano vaikai. Supratau tik tiek, kad taip yra dėl to, kad jie negauna valgyti. O tėvai… O tėvai? Po kelių valandų, kai gulėjo lovose, abu atsikėlė. Abu suriko, kokie yra alkani. Tada abu nukrito ant žemės. Negyvi. Pokštelėjęs atsirado Grim Reaper. Sumurmėjo kažką… Ir tėvai virto vaiduokliais. O tada šoko ir nukeliavo į kapelius. Nieko nevyko. Nežinojau, ką daryti. Grim pašėrė mano skaitmenines žuvytes tame naujame akvariume, be kurio būčiau galėjusi apsieiti! O tada, iš modernios knygų lentynos išsitraukės knygą, Grim nuėjo skaityti. Tada išdygo lentelė – atseit galiu viską per nauja daryti. Mirė tėvai. O vaikučiai turbūt to nesužinojo… Nes per tą dieną ar dvi šeima spėjo mirti.
Kita istorija – trečioji. Tėtis man pasiūlė puikų „sandorį“ – kaip tik buvau „išsiselectinus“ Keaton šeimą. Gal ji turėtų būti ir ankstesniame straipsnyje, bet tiks ir čia. Vienų žodžiu, tėtis man „pricheatino“ 1 000 000§ (bandžiau nužiūrėti, kaip tėtis tai padaro, ką parašo, bet neleido). Tada sustabdė augimą. Taigi, nupirkau tai šeimai gražų namą, daiktų iš naujojo papildymo… Pagimdžiau vaikelį… Nervinausi tik dėl to, kad norėjau žaisti kita šeima, o pinigų buvo tik čia. :( Bet apie cheatus greitai papasakosiu kitų dalykėlių :)
Tiek ir papasakojau :) O Jums ar yra buvę kokių nors keblumų, dėl kurių nukentėjo Jūsų Simsai? Patikėkite, man būtų tikrai labai įdomu sužinoti :)
Nuotraukoje – pavyzdys vaiduoklio, mirusio nuo bado.
P.S. PAtarimas, kaip fotografuoti tai, kas vyksta CAS, jei dar nežinote – tiesiog spauskite C raidelę ir viskas bus nufotografuota, išskyrus tas visas lenteles :)
Screenshot-144
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos